+370 657 81184

Naujienos

pigmentiniu demiu salinimas

Veido valymas rūgštimi. Ar rūgštinis pilingas (cheminis odos šveitimas) alternatyva lazeriui?

Parašė : Data : balandžio 12, 2016 Komentarai : (Komentarai įrašui Veido valymas rūgštimi. Ar rūgštinis pilingas (cheminis odos šveitimas) alternatyva lazeriui? yra išjungti)

Cheminis odos šveitimas

Paskutinius keletą metų estetinės medicinos srityje labai stipriai įsigalėjo lazerinės technologijos. Įvairioms odos problemoms spręsti (spuogų gydymui, randų naikinimui, raukšlių šalinimui, odos jauninimui) naudojami lazeriai. Dauguma estetinės medicinos darbuotojų laikosi nuomonės, kad skubėti atsiduoti lazerinėms procedūroms dažnai nereikėtų, nes yra kur kas saugesnių odos išlyginimo būdų. Kaip alternatyva lazerinei technologijai siūloma išbandyti rūgštiniai pilingai – odos šveitimo procedūros. Rūgštiniai šveitimai taikomi ne tik veidui, bet ir įvairioms kūno sritims (nugarai, dekoltė, krūtinės sričiai, įvairiems bėrimams). Šio tipo procedūroms rekomenduojamas nuo 5 iki 10 procedūrų ciklas, priklausomai nuo sprendžiamos problemos sudėtingumo.

Jau keletą metų kosmetikos priemonės su hidroksirūgštimis naudojamos gydant įvairias odos ligas. Vienas svarbiausių pasiekimų taikant vaisių rūgštis – odos atjauninimo sistema. Iš cukranendrių gaunamos glikolio rūgšties gydomosios savybės prieš kurį laiką sukėlė tikrą revoliuciją estetinės medicinos srityje.

Tai kelių procedūrų kursas, kurio metu didelės koncentracijos glikolio rūgštis pašalina paviršinių raginių odos ląstelių sluoksnį. Oda palygėja, paskaistėja, sumažėja porų kimšimasis, greičiau išnyksta po spuogų likusios dėmelės ir švieži randeliai.

Raginių ląstelių pašalinimas odos paviršiuje stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą giliuosiuose jos sluoksniuose. Dėl to šios procedūros tinka ir amžiaus ar besaikių saulės spindulių pažeistai odai – po jų oda tampa standesnė ir stangresnė, išnyksta smulkios raukšlelės, pabąla pigmentinės dėmės.

Vaisių rūgšties pilingai puikiai nusluoksniuoja odą ir padeda jai atsinaujinti. Tačiau tik kosmetologas profesionalas turi nuspręsti, kokią rūgštį naudoti, nes jų yra kelių rūšių. Vienos agresyvios, kitos – gerokai švelnesnės.

Rūgštiniai pilingai rekomenduojami naudoti, jei jūsų odos pigmentacija yra padidėjusi, taip pat poakniniams odos pakitimams, veido rožinei gydyti. Jau po pirmų procedūrų gaunami akivaizdūs rezultatai. Procedūrą derėtų kartoti kas dvi savaites. Priklausomai nuo odos būklės ir siekiamo estetinio efekto, jų gali būti atliekama 4–10.

Rūgštiniai pilingai paprastai skirstomi į kelias linijas. Pavyzdžiui, glikolio rūgštis, arba šios rūgšties kosmetikos linija priskiriama organinių rūgščių grupei. Ji gaunama iš cukranendrių. Išskirtinė glikolio rūgšties savybė yra ta, kad ji – ypatingai saugi naudoti, pasižymi didžiausiu skvarbumu ir nesukelia alerginių reakcijų, kas labai svarbu problematiškai odai. Ši rūgštis pasižymi stipriomis antioksidacinėmis, priešuždegiminėmis savybėmis, skatina kolageno sintezę, reguliuoja drėgmės balansą, ir net stiprina imunitetą.

Šveičia ir pieno rūgštis. Pats pavadinimas „pieno rūgštis“ išduoda, kad ji – organinės kilmės produktas. Odos šveitimo procedūros, kuriose naudojama pieno rūgštis, yra žymiai švelnesnės nei naudojant glikolio rūgštį. Tačiau abiejų šių rūgščių poveikis labai panašus, nes pieno rūgšties grandinė yra tik vienu anglies atomu ilgesnė už glikolio. Pieno rūgštis nėra toksiška, o dėl didesnės atominės masės labiau veikia odos paviršių ir geriau jį drėkina. Odos šveitimo procedūros su pieno rūgštimi taikomos pigmentuotai, sausai ir jautriai bei linkusiai į bėrimus, šiurkščiai odai.

Gerbiantys savo profesiją kosmetologai ar odos specialistai pacientui dažnai skiria kompleksinį randuotos, išbertos odos gydymą.

Ypač kebliais atvejais yra skiriamas kompleksinis gydymas: rūgštiniais pilingais, lazeriu, medikamentais, specialiomis kosmetinėmis priemonėmis ir estetinėmis injekcijomis. Tik konsultacijos metu gydytojas specialistas, įvertinęs apžiūros duomenis, atlikęs reikalingus tyrimus, rekomenduos tinkamiausią gydymo būdą konkrečiu atveju.

Rūgštiniai pilingai odą veikia saugiau, švelniau ir giliau, o lazeriai suteikia greitą, tačiau “skausmingesnį” (tiek fiziškai, tiek finansiškai) rezultatą.

Veido valymas

Author

Peržiūrėti visus įrašus

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai

Kiekvienam savo klientui suteikiame nemokamą konsultaciją, registruokitės ir mes jums paskirsime gydymą.