+370 657 81184

Neinvazinės estetinės procedūros

Veido valymas ultragarsu

Veido valymas ultragasu – tai gilių odos sluoksnių valymas – kitaip vadinamas ultragarsinis giluminis veido valymas. Ultragarsinių bangų pagalba atveriamos odos poros, geičiau ir geriau išvalomas riebalų perteklius ir nešvarumai. Ultragarsinio veido valymo metu, metalinio zondo paviršiuje susidaro žemos amplitudės ultragarsinė vibracija, efektyviai skaidanti vandens molekules. Odos šveitimo mentele, švelniai braukiant odos paviršiumi, oda valoma nuo negyvų ląstelių, odos riebalų, bakterijų, kosmetikos likučių ir kitų nešvarumų visiškai nespaudant ir netraumuojant odos. Veido valymo ultragarsu principas – atlikti giluminių odos audinių masažą, tokiu būdu aktyvinant medžiagų apykaitą. Aktyvesnė ir kokybiškesnė medžiagų apykaita garantuoja gausesnį kolageno ir elastino kiekį, dėl kurių oda atrodo jaunesnė ir sveikesnė – mažėja raukšlės, koreguojama odos spalva, ji įgauna švytėjimą, tampa stangresne. Ultragarsinio veido odos valymo metu oda paruošiama efektyviam su odos priežiūros priemonėmis gaunamų aktyviųjų medžiagų pasisavinimui bei kitoms profesionalioms kosmetologijos procedūroms. Be to, efektyviau vyksta ir odos atsinaujinimo procesai, ji geriau pasisavina naudingas medžiagas, ypač taip reikalingą odai drėgmę, nuo kurios priklauso odos elastingumas.Metodas tinka tiek jautrios, tiek spuoguotos bei linkusios į rožinę odos valymui. Ultragarsinį valymą galima atlikti atskirai, tačiau tai puiki paruošiamoji procedūra pries bet kokią kitą odos puoselėjimo procedūrą. Procedūra saugi, neinvazinė, neskausminga.

Susijęs vaizdas

Ultragarsinio giluminio veido valymo procedūros poveikis:

  • Pašalinamas suragėjusių ląstelių sluoksnis
  • Iš prakaito ir riebalinių liaukų išvalomi medžiagų apykaitos irimo produktai , nešvarumai, makiažo likučiai
  • Susitraukia odos poros
  • Palyginamas odos reljefas
  • Pagerinama kraujotaka, odos  ląstelių hidracija
  • Oda tampa skaistesnė, lygesnė
  • Pagerėja odos ląstelių oksigenacija
  • Reguliuojama riebalinių liaukų veikla
  • Pagerėja odos imlumas naudojamoms priemonėms

 

mezoterapija

Veido valymas ultragarsu gali būti atliekamas įvairaus amžiaus žmonėms bei padėti susidoroti su daugeliu odos problemų. Procedūra puikiai tinka jautriai, dirgliai odai, o riebesnei odai padeda kovoti su išsiplėtusiomis poromis. Veido valymas ultragarsu turi keletą svarbiausių funkcijų – valo ir jaunina odą, todėl gali būti taikoma ne tik veido, tačiau tai pat ir kaklo bei dekoltė srityje. Pritaikyta net ir jautriausiai odai, gali būti naudojama ir po chirurginių intervencijų bei cheminių šveitimų. Ultragarsinis odos valymas taip pat paruošia odą efektyviam priemonių pasisavinimui ir skatina kolageno bei elastino gamybą. Procedūrą išmėginti rekomenduojama, jeigu norite stimuliuoti ląstelių atsinaujinimą, giliai drėkinti odą, atkurti natūralią odos medžiagų apykaitą, stiprinti odos imunitetą, kapiliarinę mikrocirkuliaciją ar stimuliuoti audinių bioregeneracinius procesus. Procedūra rekomenduojama atlikti 1 kartą kas 1-2 mėnesius, brandžiai ar sausai odai 1 kartą kas 3 – 6 mėnesius, priklausomai nuo odos tipo ir būklės.

Veido valymas ultragarsu Kaina
ULTRAGARSINIS VEIDO VALYMAS                                                        35 €


Kvieciame pasirūpinti savo oda pasitariant su mūsų klinikos profesionalais. Jie patars, kuri procedūra Jums būtų efektyviausia ir reikalingiausia.

Pasirūpinkite savo oda, ji tikrai to nusipelno!

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai

Kiekvienam savo klientui suteikiame nemokamą konsultaciją, registruokitės ir mes jums paskirsime gydymą.