+370 657 81184
Depiliacija express procedūros ir auskarų vėrimas

Kitos procedūros

Inkštiraų valymas

Inkštirai

Inkštirai – tai juodi taškeliai ant veido ar kūno, su kuriais esa susidūręs bene kiekvienas iš mūsų. Inkštirų atsiradimas nepriklauso nei nuo amžiaus, nei lyties, nei socialinės padėties – vienodai kenčia tiek vyrai, tiek moterys, ir paaugliai, ir suaugusieji, paprasti „mirtingieji“, ir gerai visiems pažįstamos žvaigždės.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „inkstirai“

Inkštirų atsiradimo priežastys

Inkštiras susidaro užsikišus plauko folikului. Toje vietoje pradeda daugintis bakterijos. Inkštirai pajuoduoja dėl riebalų sąlyčio su oru. Inkštirų atsiradimą sukelia daugybės faktorių sąveika: per intensyvi riebalinių liaukų veikla (ypač – paauglystėje), ir bakterijų, patenkančių ant odos, poveikis. Pagrindinė inkštirų atsiradimo priežastis yra patekę ant odos nešvarumai, dulkės. Jeigu riebalinės liaukos latakas užsikemša, nešvarumas tarytum užrakinamas. Užsivėrusi pora neleidžia nešvarumui pasišalinti, todėl oda atrodo nelabai gražiai. Paprastai inkštirai iškyla problemiškiausiose vietose, kur oda būna riebiausia – ant kaktos, smakro ir nosies. Kita inkštirų atsiradimo priežastis – netaisyklinga mityba. Riebus, saldus maistas, netaisyklingas maisto racionas sąlygoja inkštirų formavimąsi.

Inkštirai naikinami gali būti dviem būdais – išoriškai, valant epidermį, pašalinant odos riebalų perteklių, ir iš vidaus – subalansavus savo mitybą, maitinantis visaverčiu maistu, geriant daug skysčių ir valant organizmą.

Turint inkštirų formavimosi problemą, rekomenduotina naudoti priemones su cinku, kadangi ši medžiaga reguliuoja sebumo sekreto išsiskyrimą. Taip pat galima vartoti papildus su cinku. Atsižvelgiant į odos tipą, galima naudoti kaukes su glikolio rūgštimi ar salicilo rūgštimi. Kasdieninio naudojimo medžiagos (prausikliai, losijonai), namų salygoms pritaikytos kaukės duoda tikrai gerus rezultatus. Svarbu pastebėti, jog veidą reikia valyti ne tik prieš miegą, bet ir ryte. Nakties metu odoje vyksta intensyvūs medžiagų apykaitos procesai, kurių metu atsinaujina oda, pasišalina negyvos ląstelės, todėl išsiskiria labai daug riebalų, kurie užteršia veido odą.

Ne visada inkštirų valymas su kasdieninio naudojimo priemonėmis atneša norimus rezultatus. Inkštirų valymas atliekant procedūrą gydymo įstaigoje yra pats efektyviausias būdas kovojant su inkštirais. Todėl siūlome karts nuo karto apsilankyti odos klinikoje Oderma ir atlikti veido valymo procedūrą, kur inkštirai bus pašalinti naudojant giluminio veido valymo procedūrą arba kitoką procedūrą, kurią gydytojas parinks pagal Jūsų odos poreikius.

Auskarų vėrimo kaina:

ProcedūraKaina
Į ABI AUSIS18 €
Į VIENĄ AUSĮ9 – 15 € 

 

Turite galimybę registruotis internetu. Tačiau procedūra trunka vos kelioliką minučių, todėl priimsime Jus bet kuriuo Jūsų norimu laiku (be išankstinės registracijos) įspėjus apie tai telefonu (+37065781184)!

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai

Kiekvienam savo klientui suteikiame nemokamą konsultaciją, registruokitės ir mes jums paskirsime gydymą.