+370 657 81184
Hialorono rūgštimi

Raukšlių lyginimas

Invazinės procedūros – hialuronas (hialurono rūgštis), mezoterapija, biorevitalizacija

Kai kurių odos problemų neįmanoma išspręsti tik išoriniu odos patepimu kremais, serumais, kaukėmis ar kitomis kosmetinėmis medžiagomis, kadangi priežastis “slypi” ne odos paviršiuje, bet pačioje odoje arba dar giliau. Tada tenka pasitelkti kitus odos gydymo metodus tokius kaip mezoterapija, biorevitalizacija, bioreparacija.

Mezoterapija –  tai medicininis gydymo metodas, kurio metu į probleminės kūno zonos odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai. Veidui dažniausiai taikomos hialurono rūgšties, vitaminų, amino rūgščių, mikro elementų, mineralinių, homeopatinių ir kitų odai reikšmingų medžiagų injekcijos. Leidžiamų medikamentų kiekis priklauso individualiai nuo kiekvieno žmogaus: vienam daugiau, kitam mažiau, tačiau bendrai pačios dozės yra nedidelės. Tokiu būdu oda paveikiama ne tik pačiais preparatais, tačiau ir stimuliuojant tam tikrus biologiškai aktyvius taškus.

Šios procedūros efektyvumas ir išskirtinumas, kad veikliosios medžiagos iš karto patenka į ląsteles, pamažu jas atnaujindamos ir regeneruodamos. Galima drąsiai sakyti, kad reguliariai atliekant tokias procedūras sugrąžinama jaunystė: išlyginamos raukšlės, atsikratoma suglebusios odos, maišelių po akimis.

mezoterapija naujas

Kaip vyksta mezoterapija

Mezoterapijos metu labai plona adatėle į odą įterpiami veiklieji preparatai. Medikamentai yra sušvirkščiami į mezodermą – tai vienas iš kelių odos sluoksnių, iš kurio ir kilo šios procedūros pavadinimas. Šis odos sluoksnis parinktas dėl to, kad mezodermoje yra daugiausia susikoncentravusių kraujagyslių, todėl būtent šiame sluoksnyje poveikis jaučiamas labiausiai. Mažomis dozėmis yra suleidžiamos biologiškai aktyvios medžiagos: hialurono rūgštis, vitaminai, mineralai, aminorūgštys, mikroelementai.  Jie suaktyvina medžiagų apykaitą, normalizuoja kraujotaką.

Mezoterapija yra gydomoji procedūra ir tai yra efektyvus metodas gydant ir kitas odos problemas, tokias kaip spuogai ir įvairūs bėrimai. Mezoterapija gali būti skirta ne tik odos raukšlėms sumažinti, bet ir  pigmentinėms dėmėms naikinti, celiulitui gydyti, net stabdyti plaukų slinkimą. Individualiais atvejais yra rekomenduojama mezoterapiją taikyti kartu su odos valymu, taip užtikrinamas maksimalus grožio procedūrų efektas.

Injekcinių procedūrų pagalba galima paveikti gilesnius odos sluoksnius ir netgi paodį, todėl mezoterapija pripažįstama viena iš efektyviausių gydymo būdų spręsti tokias problemas kaip:

Norint išgauti pilną gydomąjį mezoterapijos procedūrų efektą reikalingas injekcijų kursas (5-10 procedūrų). Mezoterapija – tai sritis, kurioje suderinta medicina ir kosmetologija. Šių dviejų sričių derinys leidžia pasiekti stulbinamų rezultatų.

Biorevitalizacija taip pat padeda kovojant su odos senėjimu. Biorevitalizacija – gilus drėkinimas. Šios procedūros metu oda yra atgaivinama biologiniu būdu, jai sugrąžinama gyvybė. Tai vienas plačiausiai estetinėje medicinoje taikomų būdų kovai su odos senėjimu ir įvairiomis odos problemomis. Biorevitalizacijos metu į odą yra suleidžiamos nedidelės dozės grynos negyvulinės kilmės hialurono rūgšties.

raukšlių lyginimas

Biorevitalizacija – tai injekcinė metodika, kai injekuojama hialurono rūgštis užpildo užpildo hialurono rūgšties trūkumą odoje. Pagrindinė užduotis – atstatyti optimalią fiziologinę terpę odos ląstelėms. Biorevitalizacijoje naudojama tik gryna aukstos molekulinės masės hialuro rūgštis, todėl odos ląstelių receptoriai ją atpažįsta ir inicijuojami katalizacijos procesai. Visa šios procedūros paslaptis yra ta, kad suleidus hialurono rūgštį odoje prasideda kologeno sintezės stimuliacija, tai yra priežastis, dėl ko sumažėja jo suirimo greitis. Taip pat stimuliuojama pačios odos hialurono rūgšties gamyba, todėl veikia ne tik injekcija, bet ir pats organizmas. Oda tampa drėgnesnė, stangresnė. Kartojant procedūrą pastebimi ilgalaikiai rezultatai. Biorevitalizaciaj yra ne tik gydomoji procedūra, tačiau ir stimuliuojanti terapija. Biorevitalizacijos procedūros pastebimai išlygins smulkias raukšlelės. Ši procedūra padės atjauninti jūsų veido odą be plastinių operacijų.

Bioreparacija – biorevitalizacijos evoliucijos rezultatas. Esminis skirtumas tarp biorevitalizacijos ir bioreparacijos tas, kad leidžiasi skirtingi preparatai sudėtimi ir veikimo principu. Bioreparantai skirti savaiminių regeneracinių odos procesų atstatymui. Biorevitalizatorius sudaro tik hialurono rūgštis, kuri gali būti stabilizuota arba nestabilizuota. Dermoje šie preparatai išlieka iki 72 valandų. Bioreparantus sudaro kompleksiniai preparatai hialurono rūgšties pagrindu, papildyti peptidais, vitaminų kompleksu ir amino rūgštimis. Dėka tokio preparato sudėties ir molekulinės struktūros, preparatas odoje išlieka iki 3-ų savaičių, sukurdamas ilgalaikes maistinių medžiagų atsargas ir stimuliuodamas naujų kalogeno junginių sintezę.

Mezoterapija, biorevitalizacija, bioreparacija nerekomenduotina:

 • nėščioms moterims,
 • esant ūmioms odos ligoms, lėtinių odos ligų paūmėjimui
 • esant kraujo krešėjimo sutrikimams
 • sergantiems kai kuriais neurologiniais susirgimais (pvz: epilepsija)
 • iš karto po operacijos,
 • esant vieno iš mezoterapijos komponentų netoleravimui

Dažnai kyla klausimas, kurią procedūrą geriausiai pasirinkti – bioreparaciją biorevitalizaciją ar mezoterapiją.

Ką svarbu žinoti renkantis mezoterapiją, biorevitalizaciją ar bioreparaciją:

 • Norime pabrėžti, kad labai svarbu jog patyręs specialistas įvertintų jūsų odos ir sveikatos būklę.
 • Pasidomėkite procedūras atliekančio specialisto kvalifikacija;
 • Renkantis mezoterapiją, biorevitalizaciją pasitarkite su patyrusiais specialistais, ar procedūros metu nebus naudojami preparatai, kurie galėtų sukelti alergines reakcijas;
 • Atlikus injekcijas būtinai saugokitės tiesioginių saulės spindulių;
 • Keletą dienų venkite baseino, nesportuokite.

Mezoterapija, biorevitalizacija, bioreparacija – tai procedūros, kur naudojama laisva hialurono rūgštis. Hialurono rūgštis kosmetologijoje naudojama ir stabilizuota foma (užpildai, fileriai). Su amžiumi hialurono rūgšties sintezė organizme ima lėtėti, o jos skaidymas, priešingai, intensyvėja. Todėl oda netenka drėgmės, sulėtėja medžiagų apykaita, formuojasi odos raukšlės, oda suglemba, praranda tonusą. Stabilizuotos hialurono rūgšties injekcijos padeda atstatyti prarastą hialurono rūgšties kiekį odoje ir tokiu būdu ypač greitai atjaunina ir pagražina odą.

Tiek stabilizuota, tiek nestabilizuota hialurono rūgštis saugiai ir efektyviai vartojami jau daugiau kaip dešimtmetį. Hialurono rūgštis pakoreguoja veido formą, sušvelnina ar net visai išlygina kai kurias veido raukšles. Hialurono rūgštis natūraliai yra sveikos odos sudėtyje. Ši medžiaga odai suteikia apimties ir lemia jos aprūpinimą drėgme. Hialurono rūgštis organizmui pažįstama medžiaga, todėl jos injekcijos nesukelia komplikacijų. Be greito ir aiškiai matomo estetinio efekto (lūpos tampa putlios, sumažėja raukšlių, gilios raukšlės užpildomos hialuronu), hialurono rūgštis atstato medžiagų apykaitą senstančioje ir “krentančioje” odoje.

Kodėl hialurono rūgštis?

Hialuronas – tai medžiaga, nuo kurios priklauso odos stangrumas. Ji visiškai natūrali ir aptinkama žmogaus organizme.  Su amžiumi šios medžiagos mūsų organizme mažėja, todėl oda  tampa sausesnė, greičiau sensta. Tyrimais jau įrodyta, kad hialurono rūgštis stimuliuoja kolageno gamybą ir kitas medžiagas, kurios padeda išlaikyti odos stangrumą.

Taigi, hialurono rūgštis:

Šiandien džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami pasiūlyti geriausią  2015-2016 metų hialurono rūgšties preparatą PROFHILO® skirtą veido senėjimo sulėtinimui. Šis preparatas bioremodeliuoja arba mažina odos glebumą. Per 2 sesijas su 1 mėnesio pertrauką ir tik 5 injekcijos taškais kiekvienoje veido pusėje pasiekiami tokie rezultatai, kurių iki šiol estetinė medicina nebuvo pajėgi pasiekti. Šie 5 taškai nustatomi anatominiu požiūriu imliuose taškuose, kuriais produktas efektyviausiai pasklinda tarpaudininėje ertmėje, suteikiant natūralų ir ilgalaikį skruostikaulinės odos srities atsinaujinimą.

KAINORAŠTIS:

ProcedūraKaina
HIALURONO RŪGŠTIS. BIOREVITALIZACIJA (ATLIEKAMA SU REVITACARE, VISCODERM PREPARATU)100 – 140 €
MEZOTERAPIJA HOMEOPATINĖMIS MEDŽIAGOMIS (ATLIEKAMA SU GUNA PREPARATU)35 €
MEZOTERAPINĖ PROCEDŪRA KŪNO APIMTIMS KOREGUOTI (CELIULITAS, RIEBALŲ TIRPINIMAS, STRIJOS)50 €
MEZOTERAPIJA PLAUKAMS (REKREACINIAM SLINKIMUI GYDYTI)40 €

HIALURONO RŪGŠTIES KAINA:

ProcedūraKaina
RAUKŠLIŲ UŽPILDYMAS ALIAXIN ARBA EMERVEL MEDŽIAGOMIS200 – 250 €
VEIDO KONTŪRO FORMAVIMAS PROFHILO MEDŽIAGA200 €
 

Kvieciame į  nemokamą konsultaciją, kurios metu su patyrusiu specialistu galėsite aptarti, kurios būtent Jums procedūros reik..

Pasirūpinkite savo oda, ji tikrai to nusipelno!

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai

Kiekvienam savo klientui suteikiame nemokamą konsultaciją, registruokitės ir mes jums paskirsime gydymą.