+370 657 81184
Ne mechaninis

Veido valymas

Ne mechaninis veido valymas

Giluminis veido valymas, tai estetinė procedūra, kurią daugeliui iš mūsų pravartu būtų atlikti net kartą į mėnesį. Giluminis veido valymas gali būti mechaninisveido valymas ir ne mechaninis veido valymas. Giluminio veido valymo metu naudojami sudėtingesni kosmetologiniai preparatai, kurių pagalba pašalinamos negyvos, suragėjusios ir atsilupusios epidermio (paviršinio odos sluoksnio) ląstelės. Todėl oda natūraliai atsinaujina – tampa gaivesnė, skaistesnė, lygesnė, nustoja pleiskanoti.

Profesionalus veido valymas – patikimas būdas šalinti estetines problemas, stimuliuoti odos apsauginius mechanizmus. Periodiškai atliekamas veido valymas – tai prevencija odos senėjimui, nes mūsų oda yra ne tik šalinantis, bet ir apsauginis organas. Tik švari oda gali atlikti kokybiškai šalinimo funkciją ir gauti iš išorės jai reikiamų medžiagų. Nevisiškai pašalintas makiažas, nešvarumai, riebalų bei prakaito likučiai blokuoja poras, todėl veido odai sunkiau kvėpuoti, neleidžiama patekti veikliosioms medžiagoms – sutrinka visos jos gyvybinės funkcijos ir reakcijos. Po kurio laiko raginis epidermio sluoksnis sustorėja, nes būna pažeistas jo natūralus atsisluoksniavimo procesas, ir oda įgyja nesveiką, pilką atspalvį. Epidermis galutinai atsinaujina per 28 dienas: mirusios ląstelės iš apačios nuolat keičiamos naujų.

Deja, metams bėgant, šis procesas lėtėja, todėl raginis sluoksnis storėja, veido oda darosi pilkšva. Odos valymo procedūros ne tik pagerina veido odos estetiką, bet ir užkerta kelią ankstyvam senėjimo procesui.

ne mechannis veido valymas

Giluminis veido valymas skatina odos regeneraciją, neleidžia užsikimšti jos riebalinių liaukų latakams ir susidaryti inkštirams. Oda tampa lygesnė. Pagerėjus jos kraujotakai, geriau pasisavinamos kitos kosmetinės medžiagos.

 

Svarbiausios giluminio veido valymo taisyklės:

  • Veido valymą gali atlikti tik medicininį išsilavinimą turintis specialistas.
  • Veido valymo negalima daryti patiems. Trūkumas reikiamų priemonių ir kompetencijos stoka odai gali padaryti didelę žalą.
  • Veido valymą galima atlikti tik esant nesudirgusiai odai. Jeigu odoje yra nors vienas uždegiminis židinys, veido valymo procedūros atlikti negalima. Iš pradžių būtina gydytojo konsultacija, uždegimo gydymas, ir tik po to galima atlikti veido valymą. Kitu atveju infekcija išplis.

Mūsų Odos klinikos ilgametę darbo patirtį turinčių profesionalų pagalba garantuoja Jums apsisaugojimą nuo komplikacijų, kurios gali atsirasti atliekant veido valymą netinkamai:

 

KAINORAŠTIS:

Giluminis veido valymasKaina
GILUMINIS VEIDO VALYMAS SU VAISTINĖMIS MEDŽIAGOMIS38 €
ACNE, SPUOGŲ GYDYMAS SU VAISTINĖMIS MEDŽIAGOMIOS35 €
BALANSUOJANTI PROCEDŪRA RIEBIAI ODAI LANECHE PROFESIONALIA KOSMETIKA40 €
SPUOGŲ GYDYMAS RIEBIOS ODOS PROCEDŪRA CHRISTINA40 €
APARATŪRINIS SPUOGŲ GYDYMAS DEGUONIMI38 €
AUGALINĖS KILMĖS SPUOGŲ GYDYMO PROCEDŪRA35 €
GILUMINIS VEIDO VALYMAS SU HOLLYLAND KOSMETIKA35 €
RŪGŠTINIS VEIDO VALYMAS35 €

Dermatokosmetologijos klinika kviečia Jus į  nemokamą konsultaciją, kurios metu su patyrusiu specialistu galėsite aptarti, kuri procedūra Jums būtų efektyviausia ir reikalingiausia.

Pasirūpinkite savo oda, ji tikrai to nusipelno!

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai

Kiekvienam savo klientui suteikiame nemokamą konsultaciją, registruokitės ir mes jums paskirsime gydymą.